ALTINOVA KAYTAZDEREDE SATILIK 3+1 DENİZ MANZARALI TRİPLEX VİLLA

₺ 410,000

Açıklama

Villa, Kaytazdere Kırkent sitesinde önü açık ve köşe mevkide 3 cephe bahçeli, deniz ve doğa manzaralı olup yeşillikler içindedir. Osman Gazi Köprüsü gözükmektedir. Dış cephe ısı yalıtımlı olup, yoğuşmalı kombi ile yerden ısıtmalı ve salon petek takviyelidir. Cam ve kapılarda sürgülü sineklik vardır. Camlar çift ısıcamdır (sürgülü pimapen). Ön cephe giriş ve salon varendaları pergüleli ve sürgülü camlı PVC ile kapatılmıştır. Alt kat kapı girişi holde gömme portmanto ve tuvalet vardır.

Salon kartonpiyerli ve boyalı, şömineli ve Amerikan mutfaklı (mutfağı yenilenmiş olup MDF mutfak ve granit mermer tezgah bulunmaktadır.), salonun önünde barbekülü, sürgülü cam ile kaplı kapalı varenda bulunmaktadır. Orta katta yenilenmiş banyo, büyük çocuk odası (kapalı balkonlu) ve yatak odası mevcuttur. Her odada balkon vardır.

Hol ve salon arasında ve ara kat ile çatı katı arasında ısı kaybını önlemek için kapı bulunmaktadır.

Çatı katında bir geniş oda, banyo tuvalet, ardiye ve çatı varendası sürgülü camlı pergüleli ve barbekülüdür.

Evin badana boyası yapılmış ve su tesisatı yenilenmiştir.

Bahçede çeşitli çiçekler ile üzüm, ceviz, vişne, erik, cennet hurması, nar ve zeytin ağaçları bulunmaktadır. İsterseniz bahçenize yazın stres atmak için domates, biber, salatalık vb. ekebilirsiniz.

Site yönetim binasının çevresinde çocuk parkı, açık alan jimnastik aletleri ve çardak bulunmaktadır. Site aidatı 60 TL.

Denize mesafe 1,5 km.dir. Mavi bayrağa sahip olan plaj kumsaldır.

Site önündeki durağa Yalova-Kaytazdere ve Karamürsel- Kaytazdere minibüsleri gelmektedir. Site çevresinde ilk öğretim okulu 200m., sağlık ocağı 430m., cami 550m., belediye 950m., semt pazarı 460 m. ve marketler bulunmaktadır.

Siteden Kocaeli-Yalova karayoluna mesafe 700 mt., Altınova 3 km. (Hastane, Kaymakamlık, Emniyet Amirliği, ilköğretim ve lise, çarşı,pazar, tersaneler.), Osman Gazi Köprüsü 5 km., Topçular Feribot 8 km., Karamürsel 6,5 km., Yalova 23 km., İzmit 40 km., Kocaeli Cengiz Topel Havaalanına 50 km. ve Sabiha Gökçen Havaalanına 45 km.dir.

NOT: EŞYALAR İLE BİRLİKTE VERİLEBİLİR.

Detaylar

  • isim: Çetin İnceoğlu
  • telefon: 0 533 966 58 77
  • Yapılış tarihi: 15
  • Tipi: Villa
  • Güncel İlan: No
  • Kontrat: Satılık
  • Durum: Satılık
  • Adres: Yalova
  • Alanı: 155 m2